Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ІЛЬКІВ РОМАН МИХАЙЛОВИЧ

ЄДРПОУ: 3474807257

  • 4.8мільйонів гривень
  • 1Угод
Хто заплатив цій установі? за що отримала кошти? Дата Сума, тис. грн
Департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації Комплект меблів та обладнання для актової зали 1.0 комплекти Комплект меблів та обладнання для їдальні 1.0 комплекти Комплект меблів та обладнання для класу ТИП 1 9.0 комплекти Комплект меблів та обладнання для класу ТИП 2 8.0 комплекти Комплект меблів, лабораторного, навчального обладнання для класу біології 1.0 комплекти Комплект меблів та обладнання для ресурсної кімнати 1.0 комплекти Комплект меблів, навчального обладнаннядля кабінету трудового кабінету 1.0 комплекти Комплект меблів, навчального обладнання для кабінету трудового навчання 1.0 комплекти Комплект меблів та обладнання для вчительської 1.0 комплекти Комплект меблів, навчального обладнання для кабіету географії 1.0 комплекти Комплект меблів, навчального обладнання для кабінету "Захисту України" 1.0 комплекти Комплект меблів, навчального обладнання для кабінету інформатики 1.0 комплекти Комплект меблів, навчального обладнання для кабінету фізики 1.0 комплекти Комплект меблів, навчального обладнання для кабінету хімії 1.0 комплекти 2020-10-02 4 835.0
* У таблиці показані не більше ніж 100 останніх за часом угод
** Клікніть на заголовок стовбців, щоб сортувати по назвам, даті та кількості
Усі наведені дані - з офіційного сайту держзакупівель http://tender.me.gov.ua та системи Prozorro