ДЯЧЕНКО ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ

ЄДРПОУ: 3014016258

  • 0.7мільйонів гривень
  • 7Угод
Хто заплатив цій установі? за що отримала кошти? Дата Сума, тис. грн
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЮЖНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Багатофункціональний пристрій HP LaserJet Pro M426dw Wi-Fi (F6W13A) 4.0 штука 2019-11-28 53.0
Державна служба України з надзвичайних ситуацій Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки 1 послуга 2017-12-20 125.5
Державна служба України з надзвичайних ситуацій Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки 1 послуга 2017-12-19 125.5
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України комплектуючі для ПЕОМ 110 штуки 2017-10-30 91.8
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) ЦЕНТР ОПЕРАТИВНОГО ЗВ'ЯЗКУ, ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ Комутатор 1 шт 2016-12-12 198.6
Центр зв'язку та управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій Модуль 1000 BASE-LX/LH SFP Tranceiver module MMF/SMF 1310 nm DOM 2016-12-08 61.0
Головне управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області материнська плата, процесрс,модуль пам`яти 3 шт перефірійне комп`ютерене обладнання 3 шт пристої запом`ятовувальні 2 шт монітор 1 шт 2016-09-26 39.1
* У таблиці показані не більше ніж 100 останніх за часом угод
** Клікніть на заголовок стовбців, щоб сортувати по назвам, даті та кількості
Усі наведені дані - з офіційного сайту держзакупівель http://tender.me.gov.ua та системи Prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.