Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
568.9
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Виконати роботи з проектування поліпшення водовідведення приватного сектору Олександрівська Слобідка у Солом'янському районі м. Києва” Робоча документація.
Виконати додаткові роботи з проектування заходів по поліпшенню водовідведення приватного сектору з тимчасовим електропостачанням , водозниженням для проведення будівельних робіт по трасі каналізаційного колектора по вул.. Кіровоградській, виконати зовнішні мережі каналізації по вулицях Семенівська, Над’ярній, Клінічній в доповнення до раніше розробленої ПАТ «Укрводпроект» документації. .
Також виконати топогеодезичні вишукування з складання топооснови М 1:500 під трасу тимчасового електропостачання, вулиць Семенівська, Над’ярна, Клінічна у зв’язку з раніше виданою ПАТ «Укрводпроект» документацією. Виконати інженерно-геологічні вишукування зі складанням інженерно-геологічного висновку. Робочу документацію на прокладання зовнішніх мереж водовідведення погодити з зацікавленими організаціями та інженерними службами району та міста. Камери та колодязі запроектувати монолітно-збірні залізобетонні у відповідності до рекомендацій ПАТ «АК»Київводоканал».
Проектування виконувати згідно існуючих нормативів та у відповідності до узгодженого проекту водовідведення, розробленого ПАТ «Укрводпроект» в 2006 році.
Запірну та регулюючу арматуру застосувати у відповідності до рекомендацій ПАТ АК “ Київводоканал” європейського виробництва класу герметичності А.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2016-10-27
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.