Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
2.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Захисний костюм Л1 призначений для захисту від радіоактивного пилу, хімічного та біологічного впливів легкого та середнього ступеня. Використовується при виконанні дегазаційних, дезактиваційних і дезінфекційних та інших робіт у виробничих приміщеннях, а також на відкритих виробничих майданчиках. Виготовляється з односторонньої прогумованої тканини на основі полімерної або бавовняної підкладки.
Костюм складається з куртки і напівкомбінезона з бахілами. Костюми випускаються в трьох розмірах. Бахіли призначені для експлуатації не знімаючи взуття. У комплект легкого захисного костюма Л1 входить: Куртка , напівкомбінезон на бахілах, захисні рукавички, підсумок.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2016-07-01
open,belowThreshold
active
prozorro