Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
1.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
тушонка свиняча (жестяна банка 0,525 гр)повинна містити: великі шматки волокнистого м'яса, лавровий лист, перець, сіль. У тушонці не повинні бути жили, хрящі, шкурки та добавки у вигляді крохмалю, рослинних білків, борошна. Тушонка має бути виготовлена з чистої м'ясної сировини, отриманої від молодих сільськогосподарських тварин, вирощених у спеціалізованих господарствах без застосування стимуляторів росту, гормональних препаратів, пестицидів, кормових антибіотиків, без консервантів і барвників, на банці має бути ярлик із зазначенням виробника, терміну виготовленняі придатності, маса та відповідність ГОСТ
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2016-02-17
open,belowThreshold
active
prozorro