Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
24.9
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Аудиторська перевірка бухгалтерського обліку та фінансової звітності згідно з законодавством України (в тому числі аудит собівартості продукції (товарів, робіт та послуг) та аудиту щодо підтвердження достовірності, повноти та відповідності чинному законодавству та встановленим нормативам річної фінансової звітності за 2015р.
Причина проведення термінової (скороченої) закупівлі відповідно до рішення Київської міської ради від 23.07.2015 № 764/1628 «Про затвердження положення про впровадження та експлуатацію в місті Києві пілотного проекту «Система електронних закупівель»: в зв’язку з відміною (невдалим проведенням) попередньої закупівлі послуг UA-2016-01-29-000014-a та з метою надання аудиторського висновку на виконання розпорядження Київської міської державної адміністрації від 19.02.2003 № 237 «Про деякі питання діяльності підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Києва» (далі – Розпорядження) в найкоротший строк обумовлений п. 1.1. Розпорядження.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2016-03-03
open,belowThreshold
active
prozorro