Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
49.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
На проведення коригування проектної документації по капітальному ремонту з застосуванням енергозберігаючих технологій по комплексній термомодернізації будівель лікувально-профілактичних корпусів відділень №1-2, 5-6, 9-10, №16 та переходи між ними, 3-х поверхова будівля, 5-ти поверхова будівля комплекс №2 КЛПЗ «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» за адресою: 15524, Чернігівський район, Халявинська сільська рада, 4-ий км Гомельського шосе, буд. 6, з виділенням черговості (І-ша черга – улаштування покрівель лікувально-профілактичних корпусів відділень № 1-2, 5-6, 16; ІІ-га черга – улаштування покрівель корпусу відділення № 9-10, заміна покриття покрівлі переходів між лікувально-профілактичними відділеннями, заміна віконних блоків 3-х поверхової будівлі, утеплення плит покриття та заміна віконних блоків 5-ти поверхової будівлі)(коригування).
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-11-06
limited,reporting
active
prozorro