Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
23.4
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Якість виконаних робіт по даній закупівлі повинна відповідати вимогам, встановленим чинним законодавством України. Зазначені роботи відповідно до вимог статті 6 Закону України “Про акредитацію органів з оцінки відповідностіˮ здійснюються національним органом України з акредитації. Згідно з пунктом 1 Положення про Національне агентство з акредитації України, затвердженого наказом Мінекономіки від 13.07.2020 № 1318, Національне агентство з акредитації України є національним органом України з акредитації органів з оцінки відповідності.Частиною першою статті 1 Закону України “Про технічні регламенти та оцінку відповідностіˮ органом з оцінки відповідності визначено “орган (підприємство, установа, організація чи їх структурний підрозділ), що здійснює діяльність з оцінки відповідності, включаючи калібрування, випробування, сертифікацію та інспектуванняˮ. З огляду на зазначене роботи з прийняття рішення щодо моніторингу шляхом здійснення нагляду (з розширенням сфери акредитації) за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України вимогам акредитації, щодо внесення змін, що стосуються акредитації, звіту щодо проведення спостереження за оцінюванням може здійснювати лише Національне агентство з акредитації України.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-11-02
limited,reporting
active
prozorro