Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
5.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Послуги у сфері зебезпечення схоронності архівних документів і справ: Складання історичних довідок на фонди установ, організацій та підприємств за період від 1 року до 5 років; Проведення експертизи наукової та практичної цінності управлінської документації з поаркушним переглядом документів; Проведення експертизи наукової та практичної цінності документів на особовий склад (в тому числі особових справ) (50 арк.) з поаркушним переглядом документів; Формування справ із розсипу документів та переформування справ з управлінською документацією (10 арк.); Формування справ із розсипу документів та переформування справ на особовий склад (50 арк.); Систематизація аркушів у справі (машинописний або розбірливий рукописний текст) (100 арк.); Складання заголовків справ управлінської документації; Складання заголовків справ документів особового походження; Розбрушурування неправильно сформованих справ, вилучення скріпок; Підшивання справ з управлінською, творчою, науково-технічною текстовою документацією; Підшивання справ документів особового походження; Нумерація аркушів у справах обсягом до 150 аркушів; Нумерація аркушів у справах обсягом до 50 аркушів; Оформлення обкладинок справ або титульних сторінок при відсутності друкарської обкладинки або титулу установи (1 обкладинка); Оформлення обкладинок справ або титульних сторінок особових справ (10 обкладинок); Систематизація справ у середині фондів установ (10 од. зберіг.); Формування в'язок справ, що підлягають зберіганню (10 од. зберіг.); Складання описів справ на друкарській машиніці ; Оформлення описів; Приймання-здавання справ установ після завершення робіт із упорядкування документів і справ (10 од. зберіг.); Складання актів про завершення упорядкування документів і справ установ районного значення (92512000-3) (код ДК 021:2015 : 92510000-9 - Послуги бібліотек і архівів).
Категорія замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об'єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів; органи державної влади чи органи місцевого самоврядування або інші замовники володіють більшістю голосів у вищому органі управління юридичної особи. Строк дії договору - до 31.12.2020 року, але до цілковитого виконання сторонами взятих на себе зобов'язань.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-11-02
limited,reporting
active
prozorro