Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
1.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Технічні характеристики: Шприць одноразовий 5 мл, 10 мл (3-х компонен.)3-компонентний шприц, складається з трьох частин: циліндра, гумового ущільнювача і поршня;У комплекті голка з тригранним загостренням голки;Прозорий циліндр з чіткою і стійкою до стирання шкалою;Поршень з ущільнювачем виготовлені з синтетичного матеріалу, що не викликає алергічних реакцій;Голка виготовлена ​​з аустенітної медичної сталі;Стопорне кільце;Не містить латекс;Стерильний, апірогенний, нетоксичний;Для одноразового використання;Індивідуальна упаковка.
Маска медична 3-х слойна на резинці повинна бути виготовлена из високоякісного синтетичного не тканного материалу - Спанбонда плотністю 14 г/м².
Пристрій для вливання крові та інфузійних розчинівТип Пристрій для переливання інфузійних розчинів,Вид ПК,Особливості Складаються з напівжорсткої крапельниці з металевою голкою, італійським фільтром, повітряної металевої голки, регулятора струму рідини, інфузійної трубки, ін'єкційного вузла, коннектора Луер, роликового затискача і ін'єкційної голки
Призначення для вливання розчинів, вливання крові та її компонентів, а також кровозамінників та інших середовищ,Стерильність Так.
Вата100 грм. нестерільна Материал:  хлопок Цвет производителя:  белый Бренд:  Білосніжка Страна-производитель:  Украина Размеры и вес Количество в упаковке:  1 шт.100 г.Вата предназначена для медицинских манипуляций, связанных с обработкой ран, а также для снятия макияжа, ежедневного гигиенического ухода, для детей и взрослых, Обеспечивает максимальный впитывающий и очищающий эффект, Подходит для любых типов кожи и не имеет противопоказаний, Вата медицинская гигроскопическая гигиеническая изготовлена из 100% хлопка высокого качества, отбеленного без использования хлора, «Зиг-Заг» - это удобная форма фасовки ваты, В отличие от рулонной, вата «Зиг-Заг» не спрессована, а удобно сложена зигзагом, что позволяет отрывать нужное количество от ватной ленты, не затрагивая остаток, который находится в пакете, и уберегать основную массу от загрязнения, запыленности, инфекции.
Бинт марлевый нестерильный, размеры составляют 7м х 14см. Разрывная способность – не менее 78 Н. Капиллярность готовых бинтов – не менее 7 см.
Бинты марлевые медицинские нестерильные изготавливаются из марли простого плетения. Отбеливание производится без использования хлора. Бинты обладают высокой впитывающей способностью.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-11-04
limited,reporting
active
prozorro