Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
0.3
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Технічні, якісні характеристики товару за предметом закупівлі повинні відповідати встановленим/зареєстрованим чинним нормативним актам чинного законодавства (державним стандартам, технічним умовам тощо)Товар повинен бути поставлений в оригінальній (від виробника), герметично закритій тарі (упаковці) з пломбами (у разі наявності). Вартість упаковки повинна бути включена в ціну товару. Товар повинен бути в заводській упаковці, та упакований Постачальником таким чином, щоб виключити можливість його псування та/або знищення до прийняття Замовником. Пакування Товару включається у вартість Товару.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-11-03
limited,reporting
active
prozorro