Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
7.6
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Медична карта стаціонарного хворого; карта хворого, який вибув зі стаціонару; температурний листок; листок лікарських призначень; інформована добровільна згода пацієнта на проведення діагностики, лікування та на проведення операцій та знеболення; листок обліку руху хворих і ліжкового фонду стаціонару; журнал реєстрації нещасних випадків невиробничого характеру; епікриз; лікарсько-контрольна карта фізкультурника і спортсмена (22820000-4: Бланки)
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-11-03
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.