Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
6.4
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Закупівля здійснюється відповідно до частини 3-1 Розділу X Закону України “Про публічні закупівлі” та Постанови КМУ від 20.03.2020 року № 225, що затверджує перелік товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19). Кінцеві бенефіціарні власники (контролери) фізичні особи - засновники та їх частки згідно даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань - КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ЗАСНОВНИКА ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "БХП БІО ХЕЛС ФАРМА АГ" - БЕРАДЗЕ ЗАЗА, М. КИЇВ, ВУЛ. ПАНФІЛОВЦІВ, 17. Товар повинен бути зареєстрований в Україні в установленому заканодавством України порядку
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-08
limited,reporting
terminated
prozorro