Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
23.9
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Дезінфекційний засіб для обробки поверхонь (Антихлор Люкс). Дезінфекційний засіб для обробки поверхонь "Антихлор Люкс" (1л.). Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі: 15,0-N-алкілдиметилобензиламонію хлориду; 9,0% додецилбіспропілентриамін (1,3-пропандіамін). Призначений для проведення поточної, заключно., профілактичної дезінфекції та генеральних прибирань у лікувально-профілактичних та дитячих закладах; дезінфекції поверхонь. Процедура закупівлі: звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Закупівля для боротьби з COVID-19.
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника відсутня, оскільки договір укладено з фізичною особою-підприємцем. Джерело фінансування: кошти місцевого бюджету
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-13
limited,reporting
terminated
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.