Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
4.7
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Антисептичні розчини для рук мають бути вироблені (виготовлені) в умовах аптеки, для їх використання з лікувальною метою. Якість Товару повинна відповідати вимогам Державної Фармакопеї України, Закону України «Про лікарські засоби» та іншим нормативно-правовим актам України. Підтвердженням якості Товару зі сторони Постачальника є наявність номеру аналізу на етикетці Товару, виконаного відповідно до «Правил виробництва (виготовлення) та контролю якості лікарських засобів в аптеках», затверджених наказом МОЗ України №812 від 17.10.2012р. Склад : спирт етиловий 96%, р-р перекису водню 3%, гліцерин, вода очищена.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-22
limited,reporting
terminated
prozorro