Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
12.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Відповідно до п.4. Порядку видачі іноземцям та особам без громадянства запрошень на навчання (стажування) в Україні та їх реєстрації, затвердженого Наказом міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 №1272, замовлення бланків запрошень здійснюється державним підприємством " Український державний центр міжнародної освіти", уповноваженим Міністерством освіти і науки України на ведення реєстрації запрошень на навчання. На підставі вище зазначеного замовних може провести закупівлю без проведення процедури спрощеної закупівлі відповідно до абзацу. 4. пункту 2. частини. 7 Статті . 3 Закону України про публічну закупівлю. Враховуючи вище наведене, на ринку Україні за кодом ДК 021-2015 22820000-4 Запрошення на навчання (стажування) (Бланки різні) в Україні відсутня конкуренція, внаслідок чого договір про закупівлю зазначених товарів може бути укладенні! лише з Державним підприємством "Український державний центр міжнародної освіти". Не укладання договору може привести до зриву роботи міжнародного відділу та набору іноземних громадян в університет. На підставі вищезазначеного, Національному університету біоресурсів і природокористування України необхідно укласти договір з Державним підприємством "Українській державний центр міжнародної освіти" на закупівлю "Запрошень на навчання (стажування) в Україні" (Бланки різні) на суму 12000 грн. з ПДВ.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-29
limited,reporting
active
prozorro