Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
3.2
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Маска медична захисна одноразова (код НК 024:2019 Класифікатор медичних виробів:18094 - Лицева маска для захисту дихальних шляхів).
Медична маска - це одноразовий медичний виріб, що забезпечує бар'єр для мінімізації поширення інфекцій, які передаються повітряно-крапельним шляхом. Вона являє собою пов'язку на обличчя, що закриває ніс і рот. Як правило, складається з шару фільтра, який розташовується між двома зовнішніми шарами, та одного фіксатора, що забезпечує щільне прилягання маски до обличчя.
Маска закріплюється на обличчі за рахунок еластичних вушних петель або зав'язок. Рівень ефективності (захисту) медичних масок залежить від захисних властивостей матеріалу, що використовується в якості фільтра, та посадки (типу збірки), яка забезпечує щільність прилягання маски до обличчя.
Джерело фінансувіання – кошти місцевого бюджету.
Строк поставки – до 31.10.2020р.
Місце поставки – вул. 6-го Грудня, 25, м. Олександрія, Кіровоградська обл.., 28000
Умови оплати: післяоплата протягом 10 банківських днів, 100%. Можлива відстрочка платежу до 30 днів від фактичного фінансування Замовника.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-21
limited,reporting
terminated
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.