Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
19.7
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Категорія - підприємства, установи, організації та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»; місцезнаходження: 39627, Полтавська область, м. Кременчук, квартал 278, буд. 13-Б.; технічні , якісні та інші характеристики предмета закупівлі: «Амісепт К» 1 літр призначений для дезінфекції поверхонь, обладнання та апаратури, для генеральних прибирань, для дезінфекції повітря методом розпилення, знезараження систем вентиляції і кондиціонування (спліт-систем). Склад: додецилбіопропілентриамін-15,0-20,0%, алкілдиметилбензиламоній хлорид-10,0-15,0%, поверхнево-активні речовини, інгібітори корозії, вода очищена- до 100,0. Кількість: 20 штук. «Бланідас 300» в таблетках №300 призначений для дезінфекції, достерелізаційного очищення, знезараження виробів медичного призначення, медичних приладів, апаратів і устаткування. Склад: натрієва сіль дихлорізоціанурової кислоти - 80,5%, адипінова кислота-8,66%, бікарбонат натрію-8,66 %, карбонат натрію-2,16%. Кількість: 20 штук. «СефДез квік» 1 літр з розпилювачем призначений для проведення дезінфекції та очищення медичних виробів, поверхонь та об’єктів при проведенні профілактичної, поточної та заключної дезінфекції. Склад: спирт етиловий-70-75%, алкілдиметилбензиламоній хлорид-0,1-0,3%, октенідину дигідрохлорид, феноксіетанол, інгібітор корозії, регулятор кислотності, інші допоміжні речовини, у т.ч., що посилюють пролонговану дію, вода дистильована- до 100,0%. Кількість: 30 штук.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-07
limited,reporting
terminated
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.