Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
21.1
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
68003, Одеська обл., місто Чорноморськ, проспект Миру, будинок 33; Категорія замовника - передбачена п. 1 ч.4 ст.2 Закону; Вид закупівлі - договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону. Згідно наявної потреби. Відповідно до Закону України від 17.03.2020 № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) та на виконання порядку проведення закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 р. № 225 (зі змінами) . 1) Манорм Експерт - дезінфікуючий засіб для рук, для застосування у вогнищах інфекційних захворювать та в умовах надзвичайних ситуацій. Засіб має має антимікробну активність проти грампозитивних та грамнегативних бактерій, вірусів (у т.ч. парентеральні вірусні гепатити, вірус ВІЛ(СНІД), поліовірус, аденовіруси, вірус "пташиного грипу"А, парагрипу,герпесу,атипової пневмонії тощо), патогенних грибів (у т.ч.кандидозів,дерматомікозів,трихофітій). Має антиперспірантну дію, зменшує кількість вологи під рукавичками, перешкоджає виділенню резидентної мікрофлори шкіри. При використанні засобу антисептична дія зберігається протягом 5 годин (у т.ч.під медичними рукавичками). 2)Медіоцид - засіб для дезинфекції поверхонь в приміщеннях, предметів обстановки, поверхонь приладів, засобів особистої гігієни та інших об'єктів, що вимагають швидкого знезараження у місцях підвищеної інфекційної небезпеки з метою додержання санітарно-гігієнічних норм. Засіб належить до швидкодіючих та має антимікробну активність у відношенні до грампозитивних і грамнегативних бактерій (у т.ч збудників внутрішньолікарняних інфекцій, мікобактерій туберкульозу), вірусів (у т.ч. аденовірусів, вірусів грипу, парагрипу та інших збудників гострих респіраторних інфекцій, "пташиного" грипу, ентеро-, ротавіруси, вірус поліомеліту, віруси ентеральних, парентеральних гепатитів, ВІЛ(СНІД),герпесу,атипової пневмонії)дріжжеподібних грибів роду Кандида і дерматофітів. КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ - ЧУМАЧЕНКО ЮЛІЯ ВАЛЕРІЇВНА,01.07.1992 Р.Н., УКРАЇНА, , 68332, ОДЕСЬКА ОБЛ., КІЛІЙСЬКИЙ РАЙОН, СЕЛО ШЕВЧЕНКОВЕ, ВУЛИЦЯ КОНСЕРВНА, БУДИНОК 34, ТИП БЕНЕФІЦІАРНОГО ВОЛОДІННЯ - ПРЯМЕ, ВІДСОТОК ЧАСТКИ СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ В ЮРИДИЧНІЙ ОСОБІ - 100%..
ЧУМАЧЕНКО ЮЛІЯ ВАЛЕРІЇВНА, Країна громадянства: Україна, Місцезнаходження: Україна, 68332, Одеська обл., Кілійський р-н, село Шевченкове, ВУЛИЦЯ КОНСЕРВНА, будинок 34.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-16
limited,reporting
terminated
prozorro