Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
31.6
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Товар сертифікований, термін використання не менше 70% від загального. Дезінфекційний мийний «Чистолайн-Універсал» Склад: вода підготовлена, поверхнево-активні речовини (аніонні, амфотерні та неіоногенні), 2–феноксиетанол - 1 % (діюча речовина), комплексон, ароматизатор, консервант. Медіоцид з розпилювачем (1000 мл) Склад: спирт ізопропіловий – 60%, алкілдиметилбензиламоній хлорид – 0,1% (діючі речовини); вода підготовлена. Манорм-Екстра Склад: спирт ізопропіловий – 65%, комплекс ЧАС (алкілдиметилбензиламоній, хлорид – 0,044%, октилдецилдиметиламоній хлорид – 0,033%, диоктилдиметиламоній хлорид – 0,014%, дидецилдиметиламоній хлорид – 0,019 %) – 0,11%, гліцерин, пантенол. САНІДЕЗ в банках Склад: трихлорізоціанурова кислота – 55%; ізоціанурова кислота – 10%; допоміжні речовини: бікарбонат натрію – 30%; карбонат натрію – 5%.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-12
limited,reporting
terminated
prozorro