Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
2.7
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Інформація відповідно до пункту 9 частини другої статті 9 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань” з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, з якою замовник уклав договір про закупівлю: кінцевий бенефіціарний власник (контролер) Товариства з обмеженою відповідальністю «ТОРГМЕД» - Попеначенко Галина Іванівна, Країна громадянства: Україна, Місцезнаходження: Україна, 40035, Сумська обл., місто Суми, вулиця Заливна, будинок 33, квартира 36, Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 1000,00.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-22
limited,reporting
terminated
prozorro