Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
39.2
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Синтетичні рукавички, виготовлені з нітрилу, забезпечують кращий захист від агресивних хімікатів. Нітрил відрізняється хорошою еластичністю, його межа на розтягування перевищує 500%, володіє механічною пам'яттю, що знижує втому при тривалому використанні.
Текстурована поверхня забезпечує надійне захоплення інструменту.
Стерильність: ні
Матеріал: Нітрил
Тип пакування: Картонна коробка
Наявність пудри: Неопудрені
Розмір рукавичок: М
Стандарт ДСТУ/ГОСТ: ДСТУ EN 455-1:2014
• Виготовлені з натурального латексу. Біло-прозорого кольору.
• Мають мікро текстуровану поверхню, що забезпечує надійне захоплення медичного інструмента.
• Відповідають рівню якості AQL 1,5 (відповідно до Європейського стандарту EN 455-1).
• Забезпечують додатковий захист завдяки манжеті, що фіксує.
• Універсальна форма рукавичок підходить для лівої і правої руки.
Довжина , ширина та товщина рукавичок - Стандарт EN 455-2:2015

Наявність пудри: Неопудрені
Розмір рукавичок: S, М
Інформація, відповідно до пункту 9 частини другої статті 9 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань” в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи - КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ - ЧОРНІЙ ГАННА ВАСИЛІВНА - - 79053, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ., МІСТО ЛЬВІВ, ВУЛИЦЯ ТРОЛЕЙБУСНА, БУДИНОК 12, КВАРТИРА 144..
ЧОРНІЙ ГАННА ВАСИЛІВНА, Країна громадянства: Україна, Місцезнаходження: Україна, 79053, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ТРОЛЕЙБУСНА, будинок 12, квартира 144, Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 10000,00
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-23
limited,reporting
active
prozorro