Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
39.2
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Синтетичні рукавички, виготовлені з нітрилу, забезпечують кращий захист від агресивних хімікатів. Нітрил відрізняється хорошою еластичністю, його межа на розтягування перевищує 500%, володіє механічною пам'яттю, що знижує втому при тривалому використанні.
Текстурована поверхня забезпечує надійне захоплення інструменту.
Стерильність: ні
Матеріал: Нітрил
Тип пакування: Картонна коробка
Наявність пудри: Неопудрені
Розмір рукавичок: М
Стандарт ДСТУ/ГОСТ: ДСТУ EN 455-1:2014
• Виготовлені з натурального латексу. Біло-прозорого кольору.
• Мають мікро текстуровану поверхню, що забезпечує надійне захоплення медичного інструмента.
• Відповідають рівню якості AQL 1,5 (відповідно до Європейського стандарту EN 455-1).
• Забезпечують додатковий захист завдяки манжеті, що фіксує.
• Універсальна форма рукавичок підходить для лівої і правої руки.
Довжина , ширина та товщина рукавичок - Стандарт EN 455-2:2015

Наявність пудри: Неопудрені
Розмір рукавичок: S, М
Інформація, відповідно до пункту 9 частини другої статті 9 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань” в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи - КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ - ЧОРНІЙ ГАННА ВАСИЛІВНА - - 79053, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ., МІСТО ЛЬВІВ, ВУЛИЦЯ ТРОЛЕЙБУСНА, БУДИНОК 12, КВАРТИРА 144..
ЧОРНІЙ ГАННА ВАСИЛІВНА, Країна громадянства: Україна, Місцезнаходження: Україна, 79053, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ТРОЛЕЙБУСНА, будинок 12, квартира 144, Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 10000,00
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-23
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.