Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
1.1
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
послуги по стерилізації біксів, відповідно до державного класифікатору продукції та послуг ДК 016-2010 код предмету закупівлі: 81.29.1 - послуги щодо очищування інші, послуги з дезінфікування та дератизування міських і сільських територій (код ДК 021-2015-90670). Закупівля послуги в зв’язку з нагальною потребою. Проведення стерилізації біксів з використанням сертифікованого обладнання і залученням кваліфікованих спеціалістів. Послуги із стерилізації біксів проводяться Виконавцем на його території, обладнанні і його реактивами, стерилізації біксів та їх транспортування здійснюється день в день. Стерилізація біксів проводиться з медичним інструментарієм та перев’язкою
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2016-04-13
open,belowThreshold
active
prozorro