Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
245.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Категорія: згідно п.4 ч.4 ст.2 Закону України « Про публічні закупівлі », а саме: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої цієї статті. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 37260069. Місцезнаходження: 13402, вул.Садова 9, м. Андрушівка, Житомирської області. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: Додаток 4. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Ціна (питома вага критерію – 100%).
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-26
open,belowThreshold
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.