Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
43.1
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Виготовлення виборчих бюлетнів із виборів депутатів у кількості 6547 штук; Виготовлення виборчих бюлетнів із виборів сільського голови у кількості 6547 штук (код ДК 021:2015 : 79810000-5 - Друкарські послуги). (код ДК 021:2015 : 79810000-5 - Друкарські послуги). Відповідно до частини другої статті 242 Виборчого кодексу України, підприємства-виготовлювачі виборчих бюлетенів визначаються територіальними виборчими комісіями, зазначеними у частині першій цієї статті. Договір між відповідною територіальною виборчою комісією та поліграфічним підприємством укладається із застосуванням переговорної процедури закупівлі виходячи із виробничих, технологічних та організаційних можливостей підприємства забезпечити своєчасний друк та ступені захисту виборчих бюлетенів. Підприємства-виготовлювачі виборчих бюлетенів забезпечують суворе дотримання замовленої кількості виготовлених бюлетенів, їх облік та передачу замовнику в порядку, встановленому Центральною виборчою комісією. Кількість виборчих бюлетенів для голосування визначається відповідними територіальними виборчими комісіями не пізніш як за 12 днів до дня голосування виходячи з кількості виборців, включених до попередніх списків виборців на виборчих дільницях у межах відповідного виборчого округу, з урахуванням резерву виборчих бюлетенів, що становить 0,5 відсотка від кількості виборців на кожній виборчій дільниці у такому виборчому окрузі. У зв’язку зі швидкоплинністю виборчого процесу та обмеженістю строків для виготовлення виборчої документації, зокрема виборчих бюлетенів, існує нагальна необхідність у застосуванні переговорної процедури для закупівлі вказаної документації. Так, відповідно до положень Виборчого кодексу України, територіальна виборча комісія повинна забезпечити виготовлення виборчої документації у строки, встановлені Кодексом. За результатами вивчення пропозицій на регіональному ринку підприємств-виготовлювачів друкованої продукції визначено, що підприємство, яке може забезпечити виготовлення виборчих бюлетенів якісно та в стислі терміни є ПП «Волинська друкарня», ЄДРПОУ: 43762419, місцезнаходження: 45630, Волинська обл., Луцький район, с.Моташівка, вул. Солов'їна, 9, тел.: +38(066)-133-13-78; (0332)-71-03-01.
Категорія замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об'єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів; органи державної влади чи органи місцевого самоврядування або інші замовники володіють більшістю голосів у вищому органі управління юридичної особи. Строк дії договору - до 31.12.2020 року, але до цілковитого виконання сторонами взятих на себе зобов'язань.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-22
limited,reporting
active
prozorro