Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
49.1
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
невідкладна госпіталізація у профільне відділення медичного закладу держ.форми власності(1раз в період дії договору); лабораторні, функціональні та ін.методи дослідження за призначення лікаря за основним діагнозом; консервативне і оперативне лікування, проведення нагляду та контролю, включаючи забезпечення медикаментами, витратним медичним матеріалом за основним діагнозом) а саме: проведення сучасних діагност.досліджень, консультацій фахівців відповідно профілю, консервативне лікування, лікувальні маніпуляції та процедури, медикаментозне забезпечення; транспортування застрахов.особи до іншого мед.закладу за призначенням лікаря. Ліміт витрат на медикаментозне забезпечення становить 50% ліміту страхової виплати за ризиком виникнення розладу здоров»я у застрахованої особи внаслідок лабораторно підтвердженої короновірусної інфекції або її ускладнень що потребує невідкладної медичної допомоги в умовах стаціонару.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-23
limited,reporting
active
prozorro