Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
38.6
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Технічні та кількісні характеристики знаків поштової оплати: марка "V" - 4288 штук. Якісні характеристики знаків поштової оплати повинні відповідати вимогам ГСТУ 45.027-2003 «Зв'язок поштовий. Марки та блоки поштові. Технічні умови». Відповідно до положень статті 15 Закону України «Про поштовий зв'язок» право на видання, введення в обіг та організацію розповсюдження поштових марок, маркованих конвертів і карток, а також виведення їх з обігу надане виключно національному оператору поштового зв'язку. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.01.2002 № 10-р «Про національного оператора поштового зв'язку» (із змінами, внесеними розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 25.04.2018 № 277-р та від 17.07.2019 № 547-р) виконання функцій національного оператора поштового зв'язку покладено на акціонерне товариство «Укрпошта». Відповідно до абзацу четвертого частини сьомої Правил надання послуг поштового зв’язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.03.2009 № 270, оператори поштового зв’язку самостійно визначають перелік послуг поштового зв’язку, що надаються об’єктами поштового зв’язку з урахуванням попиту користувачів, державних замовлень, а також відповідних нормативів, які затверджуються в установленому законодавством порядку. Порядок видання, введення в обіг та організації розповсюдження знаків поштової оплати, до яких належать поштові марки, блоки, маркувальні конверти та картки, а також виведення їх з обігу, визначений Положенням про знаки поштової оплати, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 24.06.2010 № 388. Отже, акціонерне товариство «Укрпошта» має виключне право на видання, введення в обіг та організацію розповсюдження поштових марок, маркованих конвертів і карток, а також виведення їх з обігу. Таким чином відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» закупівля знаків поштової оплати до яких належать поштові марки вартістю 38592,00 грн здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель на підставі абзацу четвертого пункту 2 частини сьомої статті 3 Закону у зв’язку з відсутністю конкуренції з технічних причин.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-22
limited,reporting
terminated
prozorro