Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
0.1
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Послуги зі страхування майна (будівля) за адресою Чернігівська область, м. Ніжин, вул. Батюка, 5а.
Перелік страхових випадків: пожежа (у т.ч. підпал), удар блискавки, падіння літаючих апаратів, вибух, шторм, ураган, буря, смерч, шквал, злива, сильний дощ, сильний снігопад, налипання снігу, обмерзання, тиск снігового покрову, обвал, каменепад, селевий потік, зсув, просідання ґрунту, повінь, паводок, водопілля, землетрус, град, протиправні дії третіх осіб крадіжка зі зломом, грабіж, розбій, протиправні дії третіх осіб, що направлені на пошкодження або знищення застрахованого майна, хуліганства, вандалізму, пошкодження водою внаслідок аварії водопровідних, каналізаційних, опалювальних систем і підключених до них побутових пристроїв, проникнення води чи інших рідин із сусідніх приміщень, спрацьовування систем пожежогасіння.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-20
limited,reporting
active
prozorro