Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
37.2
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Кінцеві бенефіціарні власники – ГІРІЧ ЯРОСЛАВ ДМИТРОВИЧ: Україна, 02068, місто Київ, вул. Ревуцького, будинок 18, квартира 425. Тип бенефіціарного володіння: пряме. Відсоток частки статутного капіталу в юридичній особі: 50. ЛАВРЕНЮК ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ: Україна, 14000, Чернігівська обл., місто Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, будинок 74, корпус А, квартира 7. Тип бенефіціарного володіння: пряме. Відсоток частки статутного капіталу в юридичній особі: 50.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-20
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.