Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
45.5
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Технічні характеристики:Гранульований засіб з широким спектром протимікробної активності (віруліцидна, бактерицидна, туберкулоцидна, фунгіцидна, спороцидна), Економічний - 3703 л робочого розчину з 1 банки, Гарні миючі та відбілюючи властивості, висока ефективність при низьких концентраціях, видаляє механічні, білкові, жирові забруднення, добре змивається, не залишає нальоту на поверхнях. Призначення: для дезінфекції приміщень з метою запобігання розповсюдження інфекції у ДНЗ та ЗНЗ м.Чернігова.Товар, закуповується з метою здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території України, перелік яких затверджений постановою КМУ №225 від 20.03.2020 року зі змінами.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-12
limited,reporting
terminated
prozorro