Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
1.3
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Використовується за призначенням і область застосування YT-1С- безконтактний інфрачервоний цифровий лобний термометр призначений для безпечного та точного вимірювання температури тіла пацієнтів будь-якого віку, крім передчасно народжених або дуже маленьких дітей. Структура і склад пристрою: Датчик температури, РК-дисплей, кнопка (Увімкнути.Вимкнути). Область РК-дисплею: 1.Індикація режиму вимірювання; 2.Індикація режиму калібрування; 3.Символ попередження; 4.Індикація безшумного режиму; 5. Індикатор стану заряду елементів живлення; 6.Числове значення результату виміру; 7.Індикатор одиниць виміру; 8. Індикація режиму пам’яті. Комплекція: Термометр інфрачервоний- 1шт.; Посібник користувача-1шт.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-21
limited,reporting
active
prozorro