Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
4.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Журнал вхідної документації 100 арк; журнал вихідної документації 100 арк.; журнал реєстрації пропозицій, заяв і скарг 100 арк; журнал реєстрації судових повісток 100 арк.; журнал реєстрації вхідної документації ДСК 20 арк.; журнал реєстрації вихідної документації ДСК 20 арк.; журнал обліку конвертів (паковань) ДСК 20 арк.; журнал обліку вхідних секретних документів 50 арк.; журнал обліку підготовлених секретних документів 50 арк.; журнал обліку наказів 50 арк.; журнал обліку листування з п/п підрозділів 50 арк.; розносна книга 100 арк.; книга реєстрації наказів кадрових питань 50 арк.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-21
limited,reporting
active
prozorro