Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
998.9
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Виконавець надає Замовнику Послуги, якість яких відповідає вимогам Закону України «Про охоронну діяльність» та Ліцензійним умовам провадження охоронної діяльності, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2015 року № 960.
Під час надання Послуг Виконавець повинен забезпечити дотримання вимог безпеки праці, пожежної безпеки, санітарних норм та правил.
Виконавець здійснює охорону об’єктів критичної інфраструктури комунальної власності м. Києва, а саме : охорону тролейбусних, трамвайних депо, автобусних парків, адміністративних будівель, гуртожитків, ліній швидкісних трамваїв.
Виконавець здійснює контроль наявності майна в рухомому складі при заїзді його в Депо (парк) ( наявність валідаторів, моніторів інших систем), перепускний режим на об’єктах Замовника, охорону майна та охорону співробітників Замовника, не допускає порушення громадського порядку та безпеки на об’єктах Замовника.
Виконавець повинен мати досвід по організації та наданню послуг з охорони підприємств, установ не менше трьох років, із них не менше одного року по охороні об’єктів критичної інфраструктури; забезпечити можливість цілодобового реагування на тривожні сигнали з об'єкту охорони груп швидкого реагування (ГШР), мати автомобілі реагування в кількості не менше десяти, та не менше трьох автомобілів, та службові автомобілі для перевірки несення служби охорони та посилення постів в нештатних ситуаціях ( не менше трьох ), з документальним підтвердженням наявності службового транспорту та транспорту реагування, зареєстрованого у встановленому органами МВС порядку. Транспорт реагування - як транспорт спеціалізованого призначення (з записом в свідоцтві про реєстрацію транспортних засобів, у графі "Тип транспортного засобу" - "Спеціальний" або "Спеціалізований"), обладнаний засобами радіотехнічного зв'язку, кольорографічними схемами та написами, відповідними світловими та звуковими сигналами, згідно до порядку затвердженого наказом МВС України 18.04.2013 р. № 375, перебуваючий на військовому обліку у військових комісаріатах. ( Постанова КМУ від 17.06.2015 р. № 405. Транспорт реагування повинен мати спеціальні світлові сигнальні пристрої з дозволами на їх встановлення та використання, дійсних на весь період надання послуг . Службовий транспорт може бути загального користування.
Виконавуць зобов᾽язаний на весь термін дії Договору встановити на кожний охороняємий об᾽єкт кнопку термінового виклику мобільної групи посилення постів за 3 (три) робочі дні після підписання Договору надання послуг з охорони. Технічне обслуговування кнопки термінового виклику мобільної групи посилення постів здійснюється за рахунок коштів Виконавця.
Для об’єктивності контролю несення служби, з метою запобігання протиправним діям з обов’язковим оприлюдненням подій на об’єкті, що охороняється, групи контролю повинні мати засоби персональної відеореєстрації подій (нагрудні відеореєстратори). При цьому інформація про здійснення таких заходів повинна записуватись на ці засоби та зберігатися у подальшому не менш, ніж два місяці .
Групи контролю при перевірці несення служби охорони, обов’язково повинні проводити температурний скринінг особового складу охорони (на час дії карантину) які несуть службу на об’єктах Замовника, перевіряти охоронників щодо ознак вживання алкоголю та перебування в стані наркотичного сп’яніння за допомогою спеціальних технічних засобів, перевіряти артеріальний тиск. Прилади : алкотестери - для визначення наявності алкоголю та його концентрацію повинні мати можливість пам’яті перегляду не менше 5 попередніх тестів; тест-смужки для виявлення стану наркотичного сп’яніння, дозволеними для використання в Україні. Всі прилади повинні бути сертифікованими та мати повірку дійсну протягом 2020 року.
Водії груп реагування та водії службових автомобілів перед виїздом повинні проходити медичний огляд медпрацівником у відповідності до (п.1.4, п.1.8 розділу І Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів, затвердженого наказом МОЗ України, МВС України від 31.01.2013 № 65/80) з обов’язковим записом в журналі щозмінного передрейсового та післярейсового медичних оглядів водіїв (у відповідності до додатку №3 Положення « Додаток 3 до Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів»).
Виконавець повинен забезпечувати виклик групи швидкого реагування безпосередньо на «Об'єкт» 24 години на добу, щодня, забезпечити реагування на спрацювання тривожного сигналу ГШР протягом не більше 15 хвилин. Виконавець повинен посилювати пости в нештатних ситуаціях за вказівкою Замовника або службовою необхідністю, при цьому охоронці груп посилення повинні бути екіпіровані спецзасобами та при необхідності – бронежилетами.
На підприємстві повинен проводитися інструктаж особового складу з охорони праці.
Інші технічні вимоги - в додатку 2 до договору.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-16
limited,reporting
active
prozorro