Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
31.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
IN13-0026 ВО Кабель 24х9/125 універсальний, з гелем, LSZH 150.0 м
Гильза защиты сварного соединения Fujikura FP-3M (длина 60 мм.) 148.0 шт
Пігтейл SС 9/125 1,5м LSZH 96.0 шт
IN51-0001 ВО муфта тупиковая c 1 кассетой и 24 гильзами (максимально 4 кассеты, 48 зварювань) 2.0 шт
IN14-0008 Пігтейл SС 50/125 1,0м LSZH 4.0 шт
Кабель ОКТБг-М(1,5)П-12Е1-0,40Ф3,5/0,30Н19-12 150.0 м
ВО бокс 8 порта SC сімплекс/LC дуплекс, 16 волокон, під зварювання, без адаптерів, P/N:IN45-0007 2.0 шт
Адаптер прохідний SC сімплекс 9/125, 50/125 и 62,5/125 мкм. (IN43-0004), P/N:IN43-0004 4.0 шт
SC-28SM-J-050 Патч-корд SC-SC simplex 9/125 50,0м LSZH, P/N:SC-28SM-J-050 4.0 шт
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-20
limited,reporting
active
prozorro