Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
22.4
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Рукавички нітрилові:Кобальтово-синій колір; материал – нітрил; коефіцієнт AQL -1,5; неанатомічні, плоска форма, прямі пальці (без разділу на праву і ліву руки); валикообразна манжета; гладка поверхня з мікротекстурою на пальцях; без пудри; нестерильні; довжина – 240 мм; вага однієї рукавички (розмір М) – 3,1 грама. Рукавички медичні нестерильні: Рукавички медичні нестерильні Рукавички біло-прозорого кольору, мають валік на манжеті для більш зручного надягання. Універсальна форма рукавичок підходить для лівої та правої руки. Довжина рукавичок не менше 24,5 см; товщина не менше 0,18 мм.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-20
limited,reporting
active
prozorro