Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
53.6
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕОБХІДНІ ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІЗапропонований учасником товар за своїми властивостями повинен відповідати наступним вимогам:

Основні вимоги до предмету закупівлі:

1. Товар повинен мати документи, що підтверджують проведення оцінки відповідності запропонованого товару вимогам технічного регламенту, затвердженого постановами КМУ №753, №754, №755 від 02.10.2013 (копія сертифікату або свідоцтва або декларації відповідності) на товар, що закуповується. (У разі якщо товар підлягає реєстрації. Якщо товар не підлягає реєстрації, необхідно надати лист пояснення з посиланням на нормативно-правові акти та обґрунтуванням ненадання посвідчення/свідоцтва.).

2. Термін придатності товару на момент поставки повинен складати не менше 30 % від загального терміну придатності. Постачання товару з меншим терміном придатності здійснюється за погодженням Сторін.

3. Товар має бути сумісний з аналізатором cobas е 411(закрита система)


4. Код та найменування класифікатора НК 024:2019 - 50305 Коронавірус (SARS-CoV), антитіла класу імуноглобулін G (IgG) / M (IgM) IVD, контрольний матеріал.
Тест для контролю якості імуноаналізу Elecsys Anti-SARS-CoV-2, cobas e 411. 4 x 1.0 мл. Одиниця виміру -штуки.

5. Код та найменування класифікатора НК 024:2019 - 50303 Коронавірус (SARS-CoV), антитіла класу імуноглобулін G (IgG) / M (IgM) IVD, набір, імунофлюоресцентний аналіз.Тест для якісного визначення антитіл (включаючи IgG) до коронавірусу CoV-2, (фасування 1 штуки - 200 тестів). Одиниця виміру-штуки. Кількість - 4Всі посилання на торгівельну марку, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент».
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-20
limited,reporting
active
prozorro