Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
6.7
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
В зв'язку з нагальною потребою, закупівля проводиться за скороченою процедурою. Проведення аудиторської перевірки фінансової звітності установи за період: 01.01.2015 - 31.12.2015. Здійснити аудиторську перевірку повного пакету річної фінансової звітності Замовника за 2015 звітний рік, з метою висловлення аудитором думки про те, чи фінансова звітність відображає достовірно, в усіх суттєвих аспектах фінансовий стан Замовника на 31.12.2015р., його фінансові результати та рух грошових коштів за рік, що закінчився на зазначену дату, відповідно до дотримання вимог П(С)БО фінансової звітності, - складена в усіх суттєвих аспектах відповідно до П(С)БО, надалі – завдання аудиту. Аудиторський звіт, що буде надано Замовнику за результатами аудиту, буде складено (схема, форма, термінологія) відповідно до вимог МСА та вимог Розпорядження № 237 від 19.02.2003 р. Київіської Міської Державної Адміністрації «Про деякі питання діяльності підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва» п. 1.2.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2016-05-19
open,belowThreshold
active
prozorro