Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
2.2
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Згідно наявної потреби у закупівлі. Місцезнаходження замовника - 50008, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, вулиця Володимира Великого, будинок 33д. Категорія замовника - юридична особа є розпорядником, одержувачем державних коштів, зазначені у першому абзаці, пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі -договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Назва товару кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі: 1)голки медичні, скарифікатори зіпсовані або використані(продезінфіковані), 2)шприці та системи використані, 3)Латексні рукавички, 4)Тара аптекарська використана(скляна,полімерна), 5)Гінекологічні набори, 6)Відходи, збирання та знищення яких обумовлено спеціальними вимогами для запобігання виникненню інфекцій (вата, бинти, тощо 4 клас), 7)Обладнання та інструменти медичні одноразові зіпсовані (набори для забору крові), 8)Лампи бактерицидні, 9)препарати та речовини, засоби і товарилікарські, їх залишкизіпсовані, прострочені чи неідентифіковані. Код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-16
limited,reporting
active
prozorro