Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
16.5
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Настінний дозатор кисню із зволожувачами підключається до настінної кисневої розетки. Вихід підключення діаметром 12 мм. Складовими частинами є разходомір, зволожуюча емність. Плавна регуліровка розтрати кисню в діапазоні від 0 до 10 л/хв.Вологість кисню на виході до 85%. Зволожуюча емність виготовлена із небиткого , прозорого матеріалу, що витримує нагрів до 120 С і стійкого до хімічної дезінфекції. В комплекті є кисневий шланг довжиною 1м та запасна ємність.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-20
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.