Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
5.4
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Вогнегасники, код ДК 021:2015 - 35110000-8 - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначено у ВИМОГАХ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ (Частина І Оголошення).
Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв – Оцінка пропозицій спрощеної закупівлі здійснюється на основі єдиного критерію – «Ціна без ПДВ».
Питома вага критерію – 100%.
Під час заповнення форм Учасник зазначає ціну пропозиції спрощеної закупівлі в гривнях/ без урахування податку на додану вартість (ПДВ).
При укладанні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до діючого законодавства України.
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати) - не вимагається.
Додаток до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі:
проект договору про закупівлю, укладений за спрощеною закупівлею.
Розміщення інформації в електронній системі закупівель здійснено замовником шляхом заповнення електронних полів, визначених адміністратором і реалізованих в електронній системі закупівель, та завантаження відповідних документів через автоматизоване робоче місце замовника згідно з наказом від 11.06.2020 року № 1082 «Про затвердження Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі»
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-19
open,belowThreshold
active
prozorro