Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
2.6
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
71310000-4 - Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва( Атестація димових та вентиляційних каналів в мережі газопостачання Відділу освіти Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області(Соболівський НВК І-ІІ ст. с. Соболівка Куяльницька ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Куяльник Липецька НВК І-ІІІ ст. с. Липецьке Новоселівська ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Новоселівка .Мардарівський НВК ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Мардарівка, Новоселівський ДНЗ с. Новоселівка ) 9.0 шт
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-19
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.