Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
18.3
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Закупівля згідно з Постановою КМУ від 20 березня 2020 р. № 225 в редакції Постанови КМУ від 29 березня 2020 р.№ 248.
Інформація про технічні, якісні та інші харакетристики предмета закупівлі: Товар, що за своєю якістю має відповідати технічним умовам виробника та стандартам, які діють на території України, що підтверджується при поставці товара свідоцтвом про державну реєстрацію або декларацією відповідності та/чи свідоцтвом відповідності, що підтверджують можливість введення в обіг та/або експлуатацію (застосування) медичного виробу за результатами проходження процедури оцінки відповідності згідно вимог технічного регламенту. № свідоцтва про реєстрацію медичного виробу -14215/2014 Кисневий регулятор Jiangsu Folee Medical Equipment Co., LTD. China 19.08.2014. Складовими частинами є: редуктор, витратомір,зволожуюча ємність. Плавне регулювання витрати кисню в діапазоні від 0 до 15 л/хв. Вологість кисню на виході до 85%. Для з'єднання з кисневим балоном використовується 5/8 дюймова різьба. Зволожуюча ємність зроблена з прозорого, небиткого матеріалу, який витримує нагрівання до 120 градусів Цельсію та є стійким до хімічних методів дезінфекції. До комплекту входить носова канюля.
Інформація відповідно до п.9 ч.2 статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, з якою замовник уклав договір про закупівлю:
Гребенюк Максим Володимирович, Бенефіціарний власник, 11.02.1977 р., Харківська обл., Харківський р-н, смт Пісочин, вул.Квартальна буд.3, кв. 107.
Місцезнаходження Замовника: 18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул.О.Дашковича,62.
Категорія Замовника згідно п.4 ч.1 ст.2 Закону: юридичні особи та/або суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-13
limited,reporting
active
prozorro