Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
31.9
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Медична маска - виріб, що закриває ніс і рот медичного працівника і захищає його / її від попадання в дихальні шляхи присутніх в повітрі мікроорганізмів в ході хірургічної операції або огляду пацієнта. Виготовлений з нетканих матеріалів - спанбонд з додавання фільтруючого шару – мелтблаун. Фіксується на голові за допомогою зав'язок або застібок. Маска упакована в упаковку по 50 штук, не стерильна. Виріб одноразового застосування.
Шапочка-берет медична – шапочка-берет упакована в упаковку по 100шт,не стерильна,виготовлена з нетканого спанбонду - 13g/m. Призначена для підтримання санітарно-епідеміологічного стану в лікувальних закладах. Виріб одноразового використання.
Халат медичний (хірургічний)універсальний предмет одягу, виготовлений з нетканих матеріалів щільністю 35 г / кв. м, на зав'язках довжиною 132 см. Халат упакований кожен індивідуально, стерилізація оксидом етилену, термін стерильності 5. Це предмет одягу разового застосування.
Комплект одягу протиепідемічний - набір предметів одягу, призначений - для роботи зі збудниками 1 - 4 груп патогенності: чума, натуральна віспа та інші не стерильний, одноразового використання.
Якість товару відповідає вимогам, визначеним законодавством України для виробів медичного призначення.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-08
limited,reporting
terminated
prozorro