Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
35.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Відповідно до ст.5 Закону України «Про природні монополії» та п.7 Розпорядження Антимонопольного Комітету України від 28.11.2012 № 874-р «Про затвердження Порядку ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій», яким встановлено, що перелік суб’єктів природних монополій в установленому порядку розміщується на офіційному веб-сайті Антимонопольного Комітету України. АТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» є монопольним надавачем послуг з постачання теплової енергії на регіональному ринку передачі теплової енергії місцевими (локальними) тепломережами в межах Чернігівської області з часткою 100%. У зв’язку із вищенаведеним закупівлю виробництва, транспортування, постачання теплової енергії код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція для потреб Відділу культури і туризму Коропської селищної ради Чернігівської області на 2020 рік, необхідно здійснити закупівлі на підставі ст. 3 п. 7 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VШ, оскільки відсутня конкуренція (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-15
limited,reporting
active
prozorro