Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
36.8
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Маска медична тришарова на резинках, нестерильна (в упаковці по 50 шт.) Виготовлена з гіпоалергенного нетканного матеріалу без запаху. Зовнішня та внутрішня поверхні повинні бути різного кольору, на резинках, з фіксатором на переніссі. Не повинна перешкоджати вільному диханню. Повинна бути виготовлена з урахуванням Національних стандартів, необхідних для виготовлення засобів індивідуального захисту. Шапочка-берет медична (спанбонд - 13г/м2), нестерильна, (в упаковці по 100 шт.) Виріб одноразового використання для захисту від попадання мікроорганізмів, біологічних рідин і твердих частинок під час огляду пацієнта для підтримки гігієни і запобігання перехресного зараження мікроорганізмами. Повинна бути виготовлена з урахуванням Національних стандартів, необхідних для виготовлення засобів індивідуального захисту. Халат медичний (хірургічний), нестерильний. Повинен бути м'яким та легким, з проклеєними швами, з манжетами на рукавах. Повинен бути в окремій упаковці. Повинен бути світлого кольору. Виготовлений з матеріалу спанбонд. Повинен бути зав’язках, довжиною 130 см, розмір 50-52 (L). Повинен бути виготовлений з урахуванням Національних стандартів, необхідних для виготовлення засобів індивідуального захисту.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-13
limited,reporting
active
prozorro