Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
19.2
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Джерела бесп. живлення 600VA-P(ДК:021:2015 Мережеве обладнання); кабель LP Cat. 5e FTP 4x2x0.50mm.CU 305m.екранирований для внутрїшньої прокладки (ДК:021:2015 Мережеве обладнання); фільтр-подовжувач LP-X6, 4,5G (ДК:021:2015 Мережеве обладнання); кабель ОКТ-Д (1,0)П-2Е1-0,36Ф/0,22Н18-2ОМ 1,6 (ДК:021:2015 Мережеве обладнання); натяжний затиск Н3 для круглого кабелю перетину від 5 до 7 мм, навантаження до 1,2 кН,Q200 (ДК:021:2015 Мережеве обладнання); медіаконвертер під SFP модуль (IC+175), 10М/100М, (-40+85С),+блок живлення 5V 2A (ДК:021:2015 Мережеве обладнання); SFP модуль MERCURY 1.25G 1310nm 3Km WDM SC підтримка DDM TX1310/RX1550 (ДК:021:2015 Мережеве обладнання); SFP модуль MERCURY 1.25G 1550nm 3Km WDM SC підтримка DDM TX1550/RX1310 (ДК:021:2015 Мережеве обладнання); патчкорд оптичний SC/UPC-SC/UPC 3.0mm 2м Premium (ДК:021:2015 Мережеве обладнання); розетка оптична для адаптера SC/UPC з двома портами 86х86 мм, Q400 (ДК:021:2015 Мережеве обладнання); безпроводний машрутизатор Mikritik hAP AC2 RBD52G-5HACD2HND-TC (ДК:021:2015 Мережеве обладнання); шафа настінна CSV Wallmount Lite 6U-450 (акрил) (ДК:021:2015 Мережеве обладнання); блок розеток CSV 1U 16" (WT-2261A-GER-8WAY-1.8)з вимик., алюм.корп., 8 розеток, 1,8 м, Black (ДК:021:2015 Мережеве обладнання); комутатор TP-LINK TL-SG1016D (ДК:021:2015 Мережеве обладнання); патч-корд UTP Alcom Geplink Cat.5e, 26 AWG, 1м, сірий (GL8001) (ДК:021:2015 Мережеве обладнання); організатор кабелю АТ com P0001 1U, 19", чорний, металевий (ДК:021:2015 Мережеве обладнання); патч-панель Cablexpert (NPP-C524CM-001) 19"24 порта, UTP, саt.5e (ДК:021:2015 Мережеве обладнання); стяжки Alcom 150мм, 100шт, білі (ДК:021:2015 Мережеве обладнання); комплект кріплень гвинт+гайка+шайба (ДК:021:2015 Мережеве обладнання); розетка Digitus cat. 6, 2xRJ45, 8Р8С (DN-9005N) для прихованої проводки (ДК:021:2015 Мережеве обладнання).
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-13
limited,reporting
active
prozorro