Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
96.5
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Програмна продукція - програмні криптографічні засоби захисту інформації, а саме – бібліотеки Програмного комплексу користувача центру сертифікації ключів «ІІТ Користувач ЦСК-1» для Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» в електронному вигляді з невиключною безстроковою ліцензією (паперовий документ) з правом необмеженої кількості інсталяцій та з правом використання у складі інформаційно-телекомунікаційних систем ДП АІРТ
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-12
open,belowThreshold
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.