Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
2 338.2
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником повинні бути викладені українською мовою. Всі інші документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, повинні бути викладені українською або російською мовами. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ, що викладений на іншій, ніж українська або російській мови, учасник надає переклад цього документу. Якщо учасник торгів є нерезидентом України, він може подавати свою тендерну пропозицію англійською мовою з обов’язковим наданням автентичного перекладу на українську або російську мови.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-08
open,aboveThresholdUA
active
prozorro