Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
5.4
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Виконавець зобов’язується здійснювати авторський нагляд за будівництвом об’єкту “Капітальний ремонт системи опалення Новокодацької підстанції, що знаходиться за адресою м. Дніпро, вул. Талаліхіна,6а КЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ДОР”. Будівельно-монтажні роботи виконуються згідно Робочого проекту розробленого Товариство з обмеженою відповідальністю “Таурі Інжиніринг”. Авторський нагляд здійснюється відповідно до Порядку здійснення авторського нагляду під час будівництва об’єкта архітектури та Настанова щодо проведення авторського нагляду за будівництвом (ДСТУ-Н Б А.2.2-11:2014)
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-08
limited,reporting
active
prozorro