Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
37.6
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Медична маска - виріб, що закриває ніс і рот медичного працівника і захищає його / її від попадання в дихальні шляхи присутніх в повітрі мікроорганізмів в ході хірургічної операції або огляду пацієнта. Виготовлений з нетканих матеріалів - спанбонд з додавання фільтруючого шару – мелтблаун Фіксується на голові за допомогою зав'язок або застібок. Маска упакована в упаковку по 50 штук, не стерильна Виріб одноразового застосування.
Рукавички оглядові - стерильний виріб, виготовлений з латексу гевеї в якості захисного бар'єру на руках медичного працівника під час огляду / лікування пацієнта або для інших санітарних цілей; внутрішня поверхня рукавичок не покриті тальком, і вони не мають антибактеріальні властивості. Рукавички використовуються в основному як двосторонній бар'єр для захисту пацієнта і медперсоналу від різних забруднень. Мають відповідні характеристики по тактильності і комфортності застосування і повинні мати відповідні фізичні властивості (наприклад, міцність на розтяг, еластичність) і однотипні розміри. Це виріб одноразового застосування.
Халат медичний (хірургічний) універсальний предмет одягу, виготовлений з нетканих матеріалів щільністю 35 г / кв. м, на зав'язках довжиною 132 см. Халат упакований кожен індивідуально, стерилізація оксидом етилену, термін стерильності 5. Це предмет одягу разового застосування.
Комплект одягу протиепідемічний набір предметів одягу, призначений - для роботи зі збудниками 1 - 4 груп патогенності: чума, натуральна віспа та інші не стерильний, одноразового використання.

Якість товарів повинна відповідати вимогам, визначеним законодавством України для виробів медичного призначення.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-05
limited,reporting
terminated
prozorro